Lightning (8.x-2.22) - en to eu translation catalogue (46 entries)

en: Body
eu: Gorputza

en: Content
eu: Edukia

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Description
eu: Azalpena

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Version
eu: Bertsioa

en: File
eu: Fitxategi

en: Reset
eu: Garbitu

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Image
eu: Irudia

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Preview
eu: Aurrebista

en: Help
eu: Laguntza

en: Upload
eu: Igo

en: Continue
eu: Jarraitu

en: All
eu: Guztiak

en: Page title
eu: Orriaren izenburua

en: Page
eu: Orria

en: Database
eu: Datu-base

en: Roles
eu: Zereginak

en: Promoted to front page
eu: Atariko orria sustatua

en: Advanced
eu: Aurreratua

en: Thumbnail
eu: Iruditxoa

en: Desc
eu: Beheraka

en: User login
eu: Saioaren hasiera

en: Destination
eu: Helbidea

en: File Upload
eu: Fitxategia kargatu

en: Permissions
eu: Baimenak

en: Document
eu: Dokumentua

en: Tabs
eu: Fitxak

en: Apply
eu: Ezarri

en: Permission
eu: Baimena

en: Administrator
eu: Kudeatzailea

en: Main navigation
eu: Nabigazio nagusia

en: Primary tabs
eu: Atal primarioak

en: Secondary tabs
eu: Atal sekundarioak

en: Publishing status
eu: Argitaratze egoera

en: Powered by Drupal
eu: Drupal-ekin indartua

en: Breadcrumbs
eu: Ogi-apurrak

en: Status messages
eu: Egoera mezuak

en: Main page content
eu: Orrialde nagusiaren edukia

en: Basic page
eu: Oinarrizko orria

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
eu: <em>Oinarrizko orriak</em> eduki estatikoak sortzeko erabili. Adibidez 'Guri buruz' orrialdea.

en: Asc
eu: Goraka

en: User account menu
eu: Erabiltzaile kontuaren menua
