Lightning (8.x-2.22) - en to my translation catalogue (22 entries)

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: File
my: ဖိုင်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Preview
my: အစမ်းကြည့်ရန်

en: Help
my: အကူအညီ

en: Continue
my: ဆက်လုပ်ရန်

en: Page title
my: စာမျက်နှာ၏ ခေါင်းစဉ်

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ

en: Advanced
my: အဆင်မြင့်

en: Media
my: မီဒီယာ

en: User login
my: ၀င်ရန်

en: Permissions
my: ခွင့်ပြုချက်များ

en: Powered by Drupal
my: Drupal ဖြင့်ဖန်တီးသည်။

en: Main page content
my: အဓိကစာမျက်နှာပါ အကြောင်းအရာ
