Lightning (8.x-2.24) - en to bs translation catalogue (33 entries)

en: Body
bs: Tijelo

en: Content
bs: Sadržaj

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Remove
bs: Ukloni

en: Description
bs: Opis

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Version
bs: Verzija

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Image
bs: Slika

en: Settings
bs: Postavke

en: Preview
bs: Pregled

en: Help
bs: Pomoć

en: Continue
bs: Nastavi

en: Page title
bs: Naslov stranice

en: Roles
bs: Uloge

en: Promoted to front page
bs: Promoviran na početnu stranicu

en: User login
bs: Prijava korisnika

en: Permissions
bs: Dozvole

en: Tabs
bs: Tabovi

en: Permission
bs: Dozvole

en: Main navigation
bs: Glavna navigacija

en: Primary tabs
bs: Primarni tabovi

en: Secondary tabs
bs: Sekundarni tabovi

en: Powered by Drupal
bs: Napravljeno na Drupalu

en: Breadcrumbs
bs: Putanje (breadcrumbs)

en: Status messages
bs: Statusne poruke

en: Main page content
bs: Sadržaj glavne stranice

en: Footer menu
bs: Footer meni

en: Site branding
bs: Osnovne informacije o stranici

en: Primary admin actions
bs: Primarne admin akcije

en: User account menu
bs: Korisnički meni

en: Basic block
bs: Osnovni blok

en: A basic block contains a title and a body.
bs: Osnovni blok sadrži naslov i tijelo.
