Lightning (8.x-2.24) - en to ga translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Remove
ga: Bain

en: - None -
ga: - Roghnaigh ón liosta -

en: Upload
ga: Uaslódáil

en: Continue
ga: Lean ar aghaidh

en: User login
ga: Logáil isteach úsáideora
