Lightning (8.x-2.24) - en to kk translation catalogue (21 entries)

en: Body
kk: Мазмұны

en: Content
kk: Контент

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Remove
kk: Өшіру

en: Description
kk: Сипаттама

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Version
kk: Нұсқа

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Image
kk: Сурет

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: Help
kk: Көмек

en: Upload
kk: Жүктеу

en: Continue
kk: Жалғастыру

en: Page title
kk: Парақ тақырыбы

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Promoted to front page
kk: Басты параққа шығарылған

en: User login
kk: Жүйеге кіру

en: Permissions
kk: Құқықтары

en: Permission
kk: Құқық

en: Powered by Drupal
kk: Drupal-да жұмыс істейді
