Lightning (8.x-2.25) - en to kn translation catalogue (33 entries)

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Remove
kn: ತೆಗೆದುಹಾಕು

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: On
kn: ಚಾಲಿತ

en: Version
kn: ಆವೃತ್ತಿ

en: File
kn: ಕಡತ

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Preview
kn: ಅವಲೋಕನ

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Layout
kn: ಹೊರವಿನ್ಯಾಸ

en: Upload
kn: ಅಪ್ ಲೋಡ್ ಮಾಡಿ

en: Continue
kn: ಮುಂದುವರೆ

en: Embedded
kn: ಅಡಕಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Database
kn: ದತ್ತಸಂಚಯ

en: Off
kn: ಜಡ

en: Roles
kn: ಪಾತ್ರಗಳು

en: Advanced
kn: ಸುಧಾರಿತ

en: Thumbnail
kn: ತಂಬ್‌ನೈಲ್‌

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ

en: User login
kn: ಬಳಕೆದಾರರ ಲಾಗಿನ್

en: Destination
kn: ಗುರಿ

en: Video
kn: ವೀಡಿಯೋ

en: Permissions
kn: ಅನುಮತಿಗಳು

en: Document
kn: ದಸ್ತಾವೇಜು

en: Tabs
kn: ಹಾಳೆಗಳು

en: Permission
kn: ಅನುಮತಿ

en: Administrator
kn: ವ್ಯವಸ್ಥಾಪಕರು

en: Scheduler
kn: ಅನುಸೂಚಕ

en: Basic page
kn: ಮೂಲ ಪುಟ
