Lightning (8.x-2.25) - en to ku translation catalogue (26 entries)

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Description
ku: دەربارە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Version
ku: وەشان

en: File
ku: پەڕگە

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Image
ku: وێنە

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Preview
ku: پێشبینی

en: Help
ku: یارمەتی

en: Upload
ku: بارکردن

en: Continue
ku: بەردەوام بە

en: Page title
ku: ناونیشانی په‌ڕه‌

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Promoted to front page
ku: لە پەڕەی سەرەتادا بڵاوکراوەتەوە

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: User login
ku: چوونەژوورەوەی ئەندام

en: Permissions
ku: مۆڵەتپیدانەکان

en: Permission
ku: مۆڵەت پێدان

en: Powered by Drupal
ku: بە دروپاڵ کاردەکات

en: Main page content
ku: ناوەڕۆکی پەڕەی سەرەکی

en: Basic page
ku: پەڕەی سەرەتایی

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
ku: جۆری <em>پەڕە سەرەتاییەکان</em> بەکاربهێنە بۆ ناوەڕۆکی نەگۆڕاوی وەک پەڕەی "دەربارەی ماڵپەڕ".
