Lightning (8.x-2.26) - en to eo translation catalogue (25 entries)

en: Body
eo: Korpo

en: Content
eo: Enhavo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Remove
eo: Forigu

en: Description
eo: Priskribo

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: On
eo: Ŝaltita

en: Version
eo: Versio

en: File
eo: Dosiero

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Image
eo: Bildo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Preview
eo: Antaŭrigardo

en: Help
eo: Helpo

en: Upload
eo: Alŝutu

en: Continue
eo: Daŭrigu

en: Page title
eo: Paĝa titolo

en: Off
eo: Malŝaltita

en: Roles
eo: Roloj

en: Promoted to front page
eo: Montrata en la ĉefpaĝo

en: Advanced
eo: Specialaj

en: User login
eo: Uzanta ensaluto

en: Permissions
eo: Permesoj

en: Permission
eo: Permeso

en: Powered by Drupal
eo: Povigata per Drupalo
