Lightning (8.x-2.26) - en to km translation catalogue (28 entries)

en: Body
km: តួ

en: Content
km: មាតិកា

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Remove
km: យកចេញ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Version
km: កំណែ

en: File
km: ឯកសារ

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Preview
km: មើល​ជា​មុន

en: Help
km: ជំនួយ

en: Upload
km: ផ្ទុកឡើង

en: Continue
km: បន្ត

en: Page title
km: ចំណងជើង​ទំព័រ

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Promoted to front page
km: ផ្សាយ​ទៅ​ទំព័រ​មុខ

en: Media
km: មេឌៀ

en: User login
km: ការ​ចូល​របស់​អ្នក​ប្រើ

en: Permissions
km: សិទ្ធិ

en: Permission
km: សិទ្ធិ

en: Primary tabs
km: ផ្ទាំង​ចម្បង

en: Secondary tabs
km: ផ្ទាំង​រង

en: Powered by Drupal
km: ដំណើរ​ការ​ដោយ​​ Drupal

en: Main page content
km: មាតិកា​ទំព័រ​មេ

en: Basic page
km: ទំព័រ​មូលដ្ឋាន

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
km: ប្រើ <em>ទំព័រ​មូលដ្ឋាន</em> សម្រាប់​មាតិកា​ថេរ ដូច​ជា​ទំព័រ 'អំពី​យើង' ។
