Lightning (8.x-2.26) - en to sl translation catalogue (22 entries)

en: Body
sl: Vsebina

en: Content
sl: Vsebine

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Remove
sl: Odstrani

en: Description
sl: Opis

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: File
sl: Datoteka

en: Image
sl: Slika

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Preview
sl: Predogled

en: Help
sl: Pomoč

en: Layout
sl: Postavitev

en: Upload
sl: Nalaganje

en: Continue
sl: Nadaljuj

en: Page title
sl: Naslov strani

en: Roles
sl: Vloge

en: Promoted to front page
sl: Prikaži na prvi strani

en: User login
sl: Prijava

en: Permissions
sl: Dovoljenja

en: Permission
sl: Dovoljenje

en: Primary tabs
sl: Primarni zavihki

en: Secondary tabs
sl: Sekundarni zavihki
