Lightning (8.x-2.29) - en to ast translation catalogue (19 entries)

en: Body
ast: Cuerpu

en: Content
ast: Conteníu

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Description
ast: Descripción

en: Enabled
ast: Activáu

en: Version
ast: Versión

en: File
ast: Ficheru

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Image
ast: Imaxe

en: Settings
ast: Preferencies

en: Preview
ast: Entever

en: Help
ast: Aida

en: Upload
ast: Xubir

en: Continue
ast: Siguir

en: Page title
ast: Títulu de la páxina

en: User login
ast: Nome d'usuariu

en: Permissions
ast: Permisos

en: Basic page
ast: Páxina básica
