Lightning (8.x-2.29) - en to mg translation catalogue (7 entries)

en: Body
mg: Votoatiny

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Remove
mg: Esory

en: Description
mg: Andinindininy

en: - None -
mg: - Tsy misy -

en: Help
mg: Fanampiana
