Lightning (8.x-4.003) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Text
ug: تېكىست

en: Page title
ug: بەت تېمىسى

en: Comment
ug: ئىنكاس

en: User login
ug: كىرىش

en: Tabs
ug: جەدۋەل

en: Powered by Drupal
ug: سۇپىسىدىن پايدىلنىپ قۇرۇلدى Drupal
