Lightning (8.x-4.004) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Body
ml: ഘടന

en: Version
ml: പതിപ്പ്

en: Help
ml: സഹായം

en: Text
ml: ടെക്സ്റ്റ്

en: Comment
ml: അഭിപ്രായം
