Lightning Core (8.x-1.0-rc3) - en to lv translation catalogue (24 entries)

en: Body
lv: Saturs

en: Content
lv: Saturs

en: Description
lv: Apraksts

en: Enabled
lv: Iespējots

en: On
lv: Aktīvs

en: Search
lv: Meklēt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Image
lv: Attēls

en: Keywords
lv: Atslēgvārdi

en: Page
lv: Lapa

en: Database
lv: Datubāze

en: Off
lv: Izslēgts

en: Roles
lv: Lomas

en: Promoted to front page
lv: Izvirzīts uz sākumlapu

en: Desc
lv: Dilst.

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Permissions
lv: Atļaujas

en: Permission
lv: Atļauja

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Basic page
lv: Vienkārša lapa

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
lv: Izmantojiet <em>vienkāršas lapas</em> statiskam saturam, piemēram, lapai 'Par mums'.
