Lightning Core (8.x-3.10) - en to gl translation catalogue (22 entries)

en: Body
gl: Corpo

en: Content
gl: Contido

en: Description
gl: Descrición

en: Enabled
gl: Activado

en: On
gl: Activo

en: Search
gl: Buscar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Keywords
gl: Palabras chave

en: Picture
gl: Imaxe

en: Page
gl: Páxina

en: Database
gl: Base de datos

en: Off
gl: Desactivado

en: Promoted to front page
gl: Promocionado á páxina principal

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Permissions
gl: Permisos

en: Permission
gl: Permiso

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: Basic page
gl: Páxina básica

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
gl: Use as <em>páxinas básicas</em> para o seu contido estático, como a páxina "Quen somos".
