Lightning Core (8.x-3.11) - en to az translation catalogue (24 entries)

en: Body
az: Tərkib

en: Content
az: Məzmun

en: Description
az: İzahat

en: Enabled
az: Qoşulub

en: On
az: Aktiv

en: Search
az: Axtarış

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: - None -
az: - heç nə -

en: Keywords
az: Açar söz

en: Picture
az: Şəkil

en: Page
az: Səhifə

en: Database
az: Məlumatlar bazası

en: Off
az: Söndürülüb

en: Roles
az: Rollar

en: Promoted to front page
az: Əsas səhifəyə yüksəldi

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Permissions
az: İcazələr

en: Permission
az: İcazə

en: Offset
az: Ofset

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Publishing status
az: Nəşr statusu

en: Your virtual face or picture.
az: Virtual üzünüz və ya şəkliniz.
