Lightning Core (8.x-3.12) - en to nn translation catalogue (21 entries)

en: Body
nn: Brødtekst

en: Content
nn: Innhald

en: Description
nn: Beskriving

en: Enabled
nn: Aktivert

en: On
nn: På

en: Search
nn: Søk

en: Reset
nn: Sett til standard

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Keywords
nn: Nøkkelord

en: Picture
nn: Bilete

en: Page
nn: Nettside

en: Off
nn: Av

en: Roles
nn: Roller

en: Promoted to front page
nn: Flytta fram til framsida

en: Authored by
nn: Skrive av

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Authored on
nn: Skrive

en: Permissions
nn: Rettar

en: - All -
nn: - Alle -

en: Basic page
nn: Grunnleggjande side

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
nn: Bruk <em>grunnleggjande side<em> for statisk innhald, slik som «Om oss» sida.
