Lightning Core (8.x-3.13) - en to he translation catalogue (31 entries)

en: Body
he: תוכן

en: Content
he: תוכן

en: Description
he: תיאור

en: Enabled
he: מופעל

en: On
he: פעיל

en: Links
he: קישורים

en: Search
he: חיפוש

en: Reset
he: איתחול

en: - None -
he: - ללא -

en: Keywords
he: מילות מפתח

en: Picture
he: תמונה

en: Page
he: דף

en: Database
he: בסיס נתונים

en: Off
he: כבוי

en: Roles
he: תפקידים

en: Promoted to front page
he: מקודם לדף הראשי

en: Authored by
he: נכתב על ידי

en: Desc
he: יורד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Authored on
he: בתאריך

en: Permissions
he: הרשאות

en: Permission
he: הרשאה

en: Offset
he: היסט

en: Meta tags
he: מטה-דאטה

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Publishing status
he: מפורסם

en: Basic page
he: עמוד פשוט

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
he: אפשר להשתמש ב<em>עמוד בסיסי</em> עבור תוכן סטטי, למשל עמוד ה'אודות' .

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
