Lightning Core (8.x-3.5) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Search
be: Пошук

en: Reset
be: Скінуць

en: Keywords
be: Ключавыя словы

en: Page
be: Старонка

en: Sort by
be: Сартаваць па
