Lightning Core (8.x-3.5) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Search
ca: Cerca

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Keywords
ca: Paraules clau

en: Page
ca: Pàgina

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Master
ca: Mestre
