Lightning Core (8.x-3.5) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Search
sv: Sök

en: Reset
sv: Återställ

en: Keywords
sv: Nyckelord

en: Page
sv: Sida

en: Desc
sv: Fallande

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Offset
sv: Kompensera

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud
