Lightning Core (8.x-3.6) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Body
mg: Votoatiny

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Description
mg: Andinindininy

en: Search
mg: Karoka

en: - None -
mg: - Tsy misy -
