Lightning Core (8.x-3.13) - en to bg translation catalogue (20 entries)

en: Body
bg: Съдържание

en: Content
bg: Съдържание

en: Description
bg: Описание

en: Enabled
bg: Активиран

en: On
bg: Включи

en: Links
bg: Връзки

en: Search
bg: Търси

en: Reset
bg: Рестартирай

en: - None -
bg: - Не -

en: Keywords
bg: ключови думи

en: Picture
bg: Изображение

en: Page
bg: Страница

en: Off
bg: Изключи

en: Roles
bg: Роли

en: Promoted to front page
bg: Публикувано на първа страница

en: Authored by
bg: Написано от

en: Authored on
bg: Написано на

en: Permissions
bg: Права

en: Permission
bg: Разрешение

en: Your search did not return any results.
bg: Вашето търсене не намери резултати.
