Lightning Core (8.x-3.2) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: Description
lt: Aprašymas

en: Enabled
lt: Įjungta

en: On
lt: Įjungta

en: - None -
lt: - Joks -

en: Database
lt: Duomenų bazė

en: Off
lt: Išjungta

en: Roles
lt: Rolės

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: Permissions
lt: Leidimai

en: Permission
lt: Leidimai

en: Basic page
lt: Paprastas puslapis

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
lt: Naudokite <em>paprastą puslapį</em> statiniam puslapiams, tokiems kaip "Apie mus" puslapiams.
