Lightning Core (8.x-4.0-beta1) - en to hy translation catalogue (16 entries)

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Search
hy: Որոնել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Keywords
hy: Բանալի բառեր

en: Picture
hy: նկար

en: Page
hy: Էջ

en: Roles
hy: Դերեր

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Permissions
hy: Արտոնություններ

en: Your virtual face or picture.
hy: Ձեր վիրտուալ դեմքը կամ նկարը:

en: Basic page
hy: Տարրական էջ

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
hy: Օգտագործել <em>հիմնական էջերը</em> Ձեր մշտական բովանդակության համար ,ինչպես օրինակ  "Մեր մասին " էջը:
