Lightning Core (8.x-4.0-beta2) - en to sq translation catalogue (12 entries)

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Search
sq: Kërko

en: Reset
sq: Rifillo

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Keywords
sq: Fjalë kyçe

en: Page
sq: Faqe

en: Roles
sq: Rolet

en: Promoted to front page
sq: Vendosur tek faqja qendrore

en: Permissions
sq: Të drejta

en: Permission
sq: Të drejta
