Lightning Core (8.x-4.0-beta2) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Enabled
ta: இயலுமைப்படுத்தப்பட்டது

en: Search
ta: தேடல்

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Page
ta: பக்கம்

en: Roles
ta: பாத்திரங்கள்

en: Promoted to front page
ta: முகப்பு பக்கத்திற்கு ஏற்றப்பட்டது
