Lightning Core (8.x-4.0) - en to ast translation catalogue (12 entries)

en: Body
ast: Cuerpu

en: Content
ast: Conteníu

en: Description
ast: Descripción

en: Enabled
ast: Activáu

en: Search
ast: Guetar

en: Reset
ast: Reafitar

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Keywords
ast: Pallabres clave

en: Picture
ast: Imaxe

en: Page
ast: Páxina

en: Permissions
ast: Permisos

en: Basic page
ast: Páxina básica
