Lightning Core (8.x-4.0) - en to dz translation catalogue (11 entries)

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Picture
dz: པར།

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་

en: Roles
dz: ལས་འགན།

en: Promoted to front page
dz: ཤོག་ལེབ་དང་པའི་ནང་ཡར་བསྐྱེད་འབད་ནུག་

en: Permission
dz: གནང་བ།
