Lightning Core (8.x-4.0) - en to fi translation catalogue (26 entries)

en: Body
fi: Sisältö

en: Content
fi: Sisältö

en: Description
fi: Kuvaus

en: Enabled
fi: Käytössä

en: On
fi: Käytössä

en: Search
fi: Etsi

en: Reset
fi: Palauta

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Keywords
fi: Avainsanat

en: Picture
fi: Kuva

en: Page
fi: Sivu

en: Database
fi: Tietokanta

en: Off
fi: Pois päältä

en: Roles
fi: Käyttäjäroolit

en: Promoted to front page
fi: Näytetään etusivulla

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Permissions
fi: Käyttöoikeudet

en: Permission
fi: Käyttöoikeus

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Publishing status
fi: Julkaisun tila

en: Your virtual face or picture.
fi: Virtuaaliset kasvosi tai kuvasi.

en: Basic page
fi: Perussivu

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
fi: Käytä <em>perussivuja</em> staattiseen sisältöösi kuten esimerkiksi "Tietoa meistä" sivu.

en: Master
fi: Isäntä

en: A boolean indicating whether the node is published.
fi: Kertoo onko sisältö julkaistu vai ei.
