Lightning Core (8.x-4.0) - en to hu translation catalogue (31 entries)

en: Body
hu: Törzs

en: Content
hu: Tartalom

en: Description
hu: Leírás

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: On
hu: Be

en: Search
hu: Keresés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Keywords
hu: Kulcsszavak

en: Picture
hu: Kép

en: Page
hu: Oldal

en: Database
hu: Adatbázis

en: Off
hu: Ki

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: Promoted to front page
hu: Címlapra helyezve

en: Desc
hu: Csökk

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Permissions
hu: Jogosultságok

en: Permission
hu: Jogosultság

en: Offset
hu: Eltolás

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Publishing status
hu: Közzététel állapota

en: Your virtual face or picture.
hu: A webhelyen megjelenő virtuális arc.

en: Contact Form
hu: Kapcsolatfelvételi űrlap

en: Your search did not return any results.
hu: A keresésnek nincs eredménye.

en: Basic page
hu: Egyszerű oldal

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
hu: Az <em>egyszerű oldal</em> használatos az állandó tartalmakhoz, ilyen például a „Bemutatkozás” oldal.

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester

en: A boolean indicating whether the node is published.
hu: Logikai érték, amely a tartalom közzétételi állapotát jelzi.
