Lightning Core (8.x-4.2) - en to km translation catalogue (18 entries)

en: Body
km: តួ

en: Content
km: មាតិកា

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Keywords
km: ពាក្យ​គន្លឹះ

en: Picture
km: រូបភាព

en: Page
km: ទំព័រ

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Promoted to front page
km: ផ្សាយ​ទៅ​ទំព័រ​មុខ

en: Authored by
km: និពន្ធ​ដោយ​

en: Authored on
km: និពន្ធ​នៅ

en: Permissions
km: សិទ្ធិ

en: Permission
km: សិទ្ធិ

en: Basic page
km: ទំព័រ​មូលដ្ឋាន

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
km: ប្រើ <em>ទំព័រ​មូលដ្ឋាន</em> សម្រាប់​មាតិកា​ថេរ ដូច​ជា​ទំព័រ 'អំពី​យើង' ។
