Lightning Core (8.x-4.3) - en to br translation catalogue (5 entries)

en: Body
br: Korf

en: Search
br: Enklask

en: Picture
br: Skeudenn

en: Page
br: Pajenn

en: Permissions
br: Aotreoù
