Lightning Core (8.x-4.3) - en to hr translation catalogue (24 entries)

en: Body
hr: Sadržaj

en: Content
hr: Sadržaj

en: Description
hr: Opis

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: On
hr: Uključi

en: Links
hr: Poveznice

en: Search
hr: Pretraga

en: Reset
hr: Poništi

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Keywords
hr: Ključne riječi

en: Picture
hr: Slika

en: Page
hr: Stranica

en: Roles
hr: Uloge

en: Promoted to front page
hr: Promovirano na naslovnici

en: Authored by
hr: Autor

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Authored on
hr: Izrađeno

en: Permissions
hr: Dopuštenja

en: Permission
hr: Dopuštenje

en: Your search did not return any results.
hr: Vaša potraga nema rezultata.

en: Basic page
hr: Statična stranica

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
hr: Koristite <em>Statičnu stranicu</em> za nepromjenjive sadržaje poput stranice 'O nama'.

en: Asc
hr: Uzlazno
