Lightning Core (8.x-4.3) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Body
os: Мидис

en: Content
os: Мидис

en: Description
os: Афыст

en: Enabled
os: Иу у

en: Search
os: Агуырд

en: Reset
os: Раздæрау

en: - None -
os: - Æвдыст нæу -
