Lightning Core (8.x-4.3) - en to ps translation catalogue (13 entries)

en: Body
ps: تنه

en: Content
ps: منځپانګه

en: Description
ps: سپړنه

en: Links
ps: تړوني

en: Search
ps: لټون

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Keywords
ps: آرويىونې

en: Picture
ps: انځور

en: Page
ps: پاڼه

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Permissions
ps: اجازې

en: Permission
ps: اجازه

en: - All -
ps: - ټول -
