Lightning Core (8.x-4.5) - en to ur translation catalogue (17 entries)

en: Body
ur: متن

en: Content
ur: متن

en: Description
ur: وضاحت

en: Enabled
ur: فعال

en: On
ur: آن

en: Links
ur: لنکس

en: Search
ur: تلاش

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: - None -
ur: - کوئی بھی نہیں -

en: Keywords
ur: کلیدی الفاظ

en: Page
ur: صفحہ

en: Roles
ur: رولز

en: Authored by
ur: تصنیف از

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: Authored on
ur: تصنیف بر

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹
