Lightning Core (8.x-4.7) - en to eo translation catalogue (23 entries)

en: Body
eo: Korpo

en: Content
eo: Enhavo

en: Description
eo: Priskribo

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: On
eo: Ŝaltita

en: Links
eo: Ligiloj

en: Search
eo: Serĉu

en: Reset
eo: Restarigu

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Keywords
eo: Ĉefvortoj

en: Picture
eo: Bildo

en: Page
eo: Paĝo

en: Off
eo: Malŝaltita

en: Roles
eo: Roloj

en: Promoted to front page
eo: Montrata en la ĉefpaĝo

en: Authored by
eo: Verkita de

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Authored on
eo: Verkita je

en: Permissions
eo: Permesoj

en: Permission
eo: Permeso

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
