Lightning Core (8.x-4.7) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Body
se: Gorut

en: Content
se: Sisdoallu

en: Description
se: Čilgehus

en: Search
se: Oza

en: Picture
se: Govva

en: Page
se: Siidu

en: Sort by
se: Sirre
