Lightning Core (8.x-4.7) - en to sk translation catalogue (28 entries)

en: Body
sk: Text

en: Content
sk: Obsah

en: Description
sk: Popis

en: Enabled
sk: Povolené

en: On
sk: Zapnúť

en: Links
sk: Odkazy

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Keywords
sk: Kľúčové slová

en: Picture
sk: Obrázok

en: Page
sk: Strana

en: Database
sk: Databáza

en: Off
sk: Vypnúť

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Promoted to front page
sk: Zobrazené na titulnej strane

en: Authored by
sk: Autor

en: Desc
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Authored on
sk: Napísané dňa

en: Permissions
sk: Oprávnenia

en: Permission
sk: Oprávnenie

en: Offset
sk: Ofset

en: Meta tags
sk: Meta tagy

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Basic page
sk: Základná stránka

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
sk: Použite <em>základné stránky</em> pre statický obsah, ako napr. stránka 'O nás'.

en: Asc
sk: Vzostupne
