Lightning Core (8.x-4.9) - en to pa translation catalogue (10 entries)

en: Body
pa: ਮੁੱਖ ਭਾਗ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Picture
pa: ਤਸਵੀਰ

en: Page
pa: ਸਫਾ

en: Roles
pa: ਰੋਲ

en: Promoted to front page
pa: ਮੁੱਖ ਪੇਜ਼ ਉੱਤੇ ਲਾਓ

en: Permissions
pa: ਅਧਿਕਾਰ
