Lightning Core (8.x-4.0-beta2) - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: Content
sr: Садржај

en: Description
sr: Опис

en: Enabled
sr: Укључено

en: Search
sr: Претрага

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Roles
sr: Улоге

en: Promoted to front page
sr: Постави на насловну страну

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Basic page
sr: Основна страна

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
sr: Користи <em>основне странице</em> за статичне садржаје, као што је страница 'О нама'.
