Lightning Core (8.x-5.0-beta2) - en to th translation catalogue (16 entries)

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: On
th: เปิด

en: Links
th: ลิงก์

en: Search
th: ค้นหา

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: Keywords
th: คำค้นหา

en: Picture
th: รูปภาพ

en: Database
th: ฐานข้อมูล

en: Off
th: ปิด

en: Authored by
th: โพสต์โดย

en: Authored on
th: โพสต์เมื่อ

en: Permissions
th: สิทธิ์

en: Publishing status
th: สถานะการเผยแพร่

en: Your virtual face or picture.
th: เลือกรูปภาพจากคอมพิวเตอร์ของคุณ

en: A boolean indicating whether the node is published.
th: ระบุว่ามีการเผยแพร่ความคิดเห็น
