Lightning Core (8.x-5.1) - en to kk translation catalogue (16 entries)

en: Body
kk: Мазмұны

en: Content
kk: Контент

en: Description
kk: Сипаттама

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Search
kk: Іздестіру

en: Reset
kk: Ысыру

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Keywords
kk: Кілтсөздер

en: Picture
kk: Сүрет

en: Page
kk: Бет

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Promoted to front page
kk: Басты параққа шығарылған

en: Authored by
kk: Автор

en: Authored on
kk: Уақыты

en: Permissions
kk: Құқықтары

en: Permission
kk: Құқық
