Lightning Core (8.x-5.1) - en to ml translation catalogue (13 entries)

en: Body
ml: ഘടന

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Description
ml: വിവരണം

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: On
ml: ഓൺ

en: Links
ml: ലിങ്കുകൾ

en: Search
ml: തിരയൂ

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: - None -
ml: - ഇല്ല -

en: Picture
ml: ചിത്രം

en: Authored by
ml: എഴുതിയത്

en: Authored on
ml: എഴുതിയ സമയം

en: Basic page
ml: അടിസ്ഥാന താള്‍
