Lightning Core (8.x-5.12) - en to mr translation catalogue (19 entries)

en: Body
mr: मुख्य

en: Content
mr: साहित्य

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Enabled
mr: समर्थ

en: On
mr: वर

en: Edit
mr: संपादन

en: Links
mr: दुवे

en: Search
mr: शोध

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: - None -
mr: - काहीही नाही -

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Picture
mr: चित्र

en: Page
mr: पान

en: Off
mr: बंद

en: Roles
mr: वर्तनमर्यादा

en: Authored by
mr: लेखक

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: Authored on
mr: ला लिहील्या गेले.

en: Basic page
mr: साधे पान
