Lightning Core (8.x-5.13) - en to be translation catalogue (19 entries)

en: Body
be: Тэкст

en: Content
be: Змесціва

en: Description
be: Апісанне

en: Enabled
be: Уключана

en: On
be: На

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Links
be: Спасылкі

en: - None -
be: - Нічога -

en: Label
be: Подпіс

en: Database
be: База дадзеных

en: Roles
be: Ролі

en: Promoted to front page
be: Прасунутае на галоўную старонку

en: Authored by
be: Аўтар:

en: Authored on
be: Дата:

en: Permissions
be: Правы

en: Permission
be: Дазвол

en: Publishing status
be: Статус публікацыі

en: Basic page
be: Асноўная старонка

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
be: Выкарыстоўвайце <em>асноўныя старонкі</em> для вашага статычнага змесціва, такога як старонка "Пра нас"
