Lightning Core (8.x-5.14) - en to pl translation catalogue (36 entries)

en: Body
pl: Treść

en: Content
pl: Zawartość

en: Description
pl: Opis

en: Enabled
pl: Włączone

en: On
pl: Włączony

en: Edit
pl: Edytuj

en: Links
pl: Odnośniki

en: Search
pl: Szukaj

en: Reset
pl: Resetuj

en: - None -
pl: - Brak -

en: Label
pl: Etykieta

en: Keywords
pl: Słowa kluczowe

en: Picture
pl: Obraz

en: Page
pl: Strona

en: Database
pl: Baza danych

en: Off
pl: Wyłączony

en: Roles
pl: Role

en: Promoted to front page
pl: Promowany na stronie głównej

en: Authored by
pl: Autor

en: Desc
pl: Malejąco

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Authored on
pl: Data dodania

en: Permissions
pl: Uprawnienia

en: Permission
pl: Uprawnienie

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Meta tags
pl: Tagi meta

en: Internal
pl: Wewnętrzny

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Publishing status
pl: Status publikacji

en: Your virtual face or picture.
pl: Twoje zdjęcie lub obraz.

en: Your search did not return any results.
pl: Wyszukiwanie nie zwróciło żadnych wyników.

en: Basic page
pl: Prosta strona

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
pl: Użyj <em>prostych stron</em> dla Twoich statycznych treści, takich jak strona 'O nas'.

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny
