Lightning Core (8.x-5.3) - en to bn translation catalogue (11 entries)

en: Body
bn: কাঠামো

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Description
bn: বিবরণ

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: - None -
bn: - একটিও নয় -

en: Keywords
bn: কী-ওয়ার্ড

en: Picture
bn: ছবি

en: Roles
bn: ভূমিকা

en: Authored by
bn: লিখেছেন

en: Authored on
bn: লিখিত হয়েছে
